AKTIVITY S FC

přátelská utkání

Přátelská a benefiční utkání hrajeme v ČR, ale i za hranicemi. Utkání může být jen sólovou akcí nebo součastí rozsáhlejšího programu - obecní slavnosti, hody, klubová výročí atp. Přijet můžeme "s prázdnou" nebo i vínem a degustací na několik způsobů.

mistrovství evropy

Itálie, Maďarsko, Německo, Rakousko, Portugalsko, Slovinsko, Švýcarsko a my, Česká republika. To je osmička týmů bojující každé dva roky o titul evropského šampióna. Vstupní boje se odehrají ve dvou nalosovaných skupinách, z nich se postupuje do vyřazovacích klání.

V roce 2020 jsme hostiteli šampionátu my. Probíhat bude ve Znojmě, Mikulově a Uherském Hradišti.

fan club FC

Manželky, maminky, dědečky i děti. Nebereme všechny. Jen slušné a pozitivní lidi. Kdo se chce bavit, je vítán. V průběhu roku budete mít s námi dostatek příležitostí.

Napiš nám, zaregistrujeme Tě, jako oficiálního člena FAN CLUBU FC. Budeš mít přístup ke všem info. Kde budeme my, budeš zván i Ty. Reprezentační dres i jiné repre oděvy či předměty budeš mít za zvýhodněné ceny. Prostě budeme Tě hýčkat, jako bys byl jedním z nás.

partnerství s FC

Jsme důstojným a profesionálním partnerem pro obchodní a marketingové aktivity komerčním firmám i ostatním subjektům, které v synergii našich aktivit spatřují smysl nebo naší činnosti prostě jen fandí. 

Vaší značky si budeme vážit a její férová komunikace pro nás bude stejně důležitá, jako samotná reprezentace moravských a českých vinařských barev.


Nabízíme tři základní formáty partnerství: bronzové, stříbrné a zlaté. Pro náročné a na bázi individuální dohody o formě i obsahu pak diamantové partnerství. Otevřeni jsem samozřejmě i drobným podporovatelům. Děkujeme.