KDO JSME

Fotbal je "řemeslo", které už něco pamatuje. A vinařina v tomto ohledu nikterak nezaostává. My jsme tým a klub, který tyto fenomény spojuje. Milujeme víno, které nás živí a milujeme fotbal, který nás baví. Spojuje nás respekt k tradici fotbalu i vinařství. Spojuje nás radost, kterou nám oboje přináší, stejně tak radost, kterou prostřednictvím obého můžeme rozdávat.

Každý náš hráč musí být členem. Ne každý člen musí být hráčem. Pomyslné brány FC jsou otevřeny všem, kteří ve vinařství trvale pracují, pro koho je vinařství či víno obživou.

Fandit a podporavat nás však mohou všichni, kteří sdílí naše nadšení, slušnost a sejně jako my  - principy FAIR PLAY.


NAŠE AKTIVITY

Jsou na snadě. Přátelská a benefiční utkání hrajeme v ČR, ale i za hranicemi. Utkání může být jen sólovou akcí nebo součastí rozsáhlejšího programu - obecní slavnosti, klubová výročí atp. Přijet můžeme "s prázdnou" nebo i vínem a degustací na několik způsobů.

Jsme účastníkem Mistrovství Evropy. Šampionát, do kterého je už bezmála deset let zahrnuto šest mužstev - Německo, Itálie, Maďarsko, Slovinsko, Švýcarsko a Rakousko, přijal v roce 2017 i Portugalce a Českou republiku. ME ve Slovinsku 2018 bude prvním mezinárodním testem pro naši repre.

Pro ty, kdo nemohou či nechtějí hrát, ale naše činnost i vize je baví, máme nabídku. Mohou se stát členem FAN CLUBU FC vinaři ČR. 

A v neposlední ředě jsme i důstojným a profesionálním partnerem pro obchodní a marketingové aktivity komerčním firmám i ostatním subjektům, které v synergii našich aktivit spatřují smysl nebo naší činnosti prostě jen fandí.

přátelská utkání s FC

ME & vinařská repre

fan club FC

partnerství s FC

PARTNEŘI FC

stříbrný partner